Ortaköy Beko Servisi Numarası

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

Ortaköy beko servisi numarası kaç, iletişim numarası, telefon numarası, çağrı merkezi numarası, şube numarasına ulaşmak için bu yazımızı okuyabilirsiniz.

 

Ortaköy Beko Servisi NumarasıOrtaköy beko servisi ekibimizle buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri teknik servis hizmeti sunmaktayız.

Teknik servis hizmeti verdiğimiz bu ilçemizde sizleri mağdur etmeden yaşadığınız arızaları en kısa sürede çözüyoruz. İşinde usta yetki belgeli ekiplerimiz ile sizlere destek vermekteyiz. Beyaz eşyalarınız elektronik olduğundan dolayı arıza vermesi beklenir bir durumdur. Bu durumlarda işin ehli ustaları bulmanız oldukça zor olacaktır. Sizlere en yakın güvenilir servis bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Ortaköy beko servisi telefon numarası nedir?

Ortaköy’e en yakın beko servisine ulaşmak için 0212 643 16 13 iletişim numarasını arayarak bizden destek alabilirsiniz.

Ortaköy beko buzdolabı servisi iletişim numarası

Buzdolabı servisi telefon numarası için genel servis numaramız 0212 643 16 13 üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Buzdolabınızda yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep edilmemektir sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler.

Ortaköy Beko Buzdolabı altı soğutmuyor, sürekli çalışıyor, terleme yapıyor, buzlanma yapıyor, motoru çalışmıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Parça değişimi yapılan cihazlardan servis ücreti talep edilmemektedir.


Ortaköy beko çamaşır makinası servisi iletişim numarası

Çamaşır makinesinde yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep edilmemektedir sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler.

Çamaşır makinası servisi olarak karılaştığımız arızaları uzman kadromuz ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Ortaköy Beko Çamaşır makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, ses çıkarıyor, yerinden oynuyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Atölyemize alınan cihazlarınıza 120 TL değerindeki genel bakım ve temizlik işlemlerini ücretsiz yapıyoruz.


Ortaköy beko bulaşık makinası servisi iletişim numarası

Bulaşık makinasında yaşadığınız arıza için gelen ekiplerimiz arıza tespiti yaparak sizlere fiyat bilgisi verirler. Bu bilgi doğrultusunda eğer buzdolabınızı yaptırmak isterseniz servis ücreti talep edilmemektedir sadece işlem ücreti alınmaktadır. Eğer arıza onarımını yaptırmak istemezseniz ekiplerimiz servis ücreti talep etmektedirler.

Bulaşık makinası servisi olarak yaşadığınız arızaları yetki belgeli ustalarımız ile kısa sürede ve garantili olarak çözerek sizlerin zor durumda kalmasını önlemekteyiz.

Ortaköy Beko Bulaşık makinesi çalışmıyor, su akıtıyor, suyunu boşaltmıyor, temiz yıkamıyor gibi arızalarınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlerde bizimle iletişime geçerek makinalarınızın arızasının hızlı bir şekilde tespit edilerek kesin bir çözüm ile onarılmasını sağlayabilirsiniz. Tamirini yaptığımız ürünlerde fiyatlandırmamız gayet uygun ve bütçenizi yormayacak şekilde hesaplanmaktadır. Ortaköy bölgesinde hizmet vermekteyiz sizde ayrıcalıklı servis hizmetimizden yararlanmak için Ortaköy beko servis ücreti ne kadar, bu konuda bilgi almak için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezi numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

 

Beko Servis Numarası

Beko servisi‘ne ulaşmak için 0212 643 16 13 numarasını arayarak servis kaydı bırakabilirsiniz. Ya da 0541 271 67 51 hızlı destek numarasını arayabilirsiniz.

En Yakın Beko Servisi

Bulunduğunuz adrese en yakın Beko Servisini öğrenmek için 0212 643 16 13 numaralı çağrı merkezimizi arayarak konum bilgisi isteyebilirsiniz.

Beko Buzdolabı Arızaları

Beko buzdolabı arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Beko Buzdolabı Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Beko Çamaşır Makinası Arızaları

Beko çamaşır makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Beko Çamaşır Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

Beko Bulaşık Makinası Arızaları

Beko bulaşık makinası arızalarınız için hemen bizden destek alabilir veya 'Beko Bulaşık Makinası Arıza ve Çözümleri' sayfamızdan arızanızın nedenini öğrenebilirsiniz.

 


Ortaköy Beko Servisi Numarası

Detaylı Bilgi : Beko Servisi

Tıkla Ara : 0212 643 16 13

Tıkla WhatsApp’tan Usta’ya sor (7/24) : WhatsApp Destek Hattı